Операційне відділення

Операц

Завідувач
Горячев Андрій Геннадійович
кандидат медичних наук,
лікар кардіохірург вищої категорії,
заслужений лікар України

переглянути


Співробітники інституту проводять складні операції на серці та магістральних судинах і є лідерами в інтеграції сучасних технологій: гібридних, малоінвазівних, відеоторакоскопичних, реконструктивних та інших складних кардіохірургічних операцій. Передові медичні технології реалізовані в методиках лікування і операційному обладнанні.

Операційне відділення включає комплекс підрозділів, що складаються з двох операційних блоків, централізованого стерилізаційного відділення та пральні. У відділенні працює 65 співробітників, з них 30 висококваліфікованих операційних медичних сестер.

Операційні блоки складаються з 13 операційних залів, в яких розміщено 15 операційних столів, передопераційних та допоміжних приміщень. Основним завданням операційного блоку є проведення складних операцій на серці та судинах. Забезпечується вся планова та ургентна висококваліфікована спеціалізована діяльність Інституту в межах 5000 операцій на рік. Операційні приміщення та медичне обладнання відповідають найсучаснішим медичним вимогам, санітарно-гігієнічним, протипожежним та енергозберігаючим нормативам, а також міжнародним стандартам.

операциине-відділення
Операційні приміщення та медичне обладнання відповідають найсучаснішим медичним вимогам, санітарно-гігієнічним, протипожежним та енергозберігаючим нормативам, а також міжнародним стандартам.

Централізоване стерилізаційне відділення являє собою технологічний комплекс, що забезпечує автоматизовану передстерилізаційну очистку, дезінфекцію і стерилізацію виробів медичного призначення з поділом на три зони: брудну, чисту і стерильну. В стерилізаційній застосовуються сучасні високотемпературні та плазмові методи стерилізації з програмним забезпеченням і системою контролю.