Лабораторія ультразвукової діагностики

Завідувач – БЕШЛЯГА В’ячеслав Михайлович, кандидат медичних наук, лікар функціональної діагностики вищої категорії, ведучий спеціаліст України у галузі ехокардіографії. Виконав понад 70 000 ехокардіографічних досліджень, має найбільший практичний досвід у країні у галузі ехокардіографії та допплерехокардіографії. Консультує найбільш складних хворих з вродженими та набутими вадами серця, пухлинами серця, ІХС, кардіоміопатіями та інфекційним ендокардитом.

Відділення – загальновизнаний найкрупніший центр ехокардіографічної діагностики в Україні. Щорічно проводиться понад 20 000 досліджень. Досліджують хворих усіх вікових груп, включаючи новонароджених. Оснащене найсучаснішою ультразвуковою діагностичною апаратурою фірм “Тошиба” та “Алока” (Японія), включаючи апарати екстра-класу з кольоровим допплерівським картуванням, тканинним допплером та трансстравохідним датчиком.

Великий практичний досвід та використовування сучасних методик обстеження дозволяють у 80% хворих проводити передопераційний відбір тільки за даними ехокардіографії, обходячись без катетеризації порожнин серця та ангіокардіографії.

Відділення активно сприяє підвищенню кваліфікації з ехокардіографії. Понад 200 фахівців з усієї України пройшли стажування на базі відділення.