Відділення хірургічного лікування інфекційного ендокардиту

КрикуновЗавідувач
Крикунов Олексій Антонович
доктор медичних наук, старший науковий співробітник, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України

Тел.: +380 44 270 27 03
E-mail: Alexeykrikunov@gmail.com


Започаткувавши високотехнологічне і ефективне хірургічне лікування інфекційного ендокардиту, відділення є світовим лідером цього напрямку за кількістю і якістю хірургічних втручань. При лікуванні використовується загальна керована гіпертермічна перфузія, як додатковий метод посилення антибактеріальної терапії та профілактики рецидивів інфекції.

Відділення має найбільший в Україні досвід реконструктивної хірургії клапанів серця з відмінними віддаленими результатами. Вперше виконані реконструкції клапанів із міні-інвазивного доступу з торакоскопічною відеоасистенцією.

Впроваджено комплексний підхід для лікування хворих з гострою та хронічною тромбоемболією легеневої артерії, що містить як тромболітичну терапію, так і хірургічне лікування (імплантація кава-фільтрів та тромбектомія з легеневої артерії із використанням ендоскопічної техніки).

krikunov-otdeleniya
Високотехнологічні підходи та методики, що використовуються, відповідають стандартам та рівню міжнародних нагород. На базі відділення проводиться навчання за напрямками його діяльності.