Дії пацієнта для консультації або планової госпіталізації

  1. При виявленні потреби звернутись до НІССХ – зателефонувати за телефонами: 380 44 275 43 00 (консультативна поліклініка) або 380 44 275 64 00Заздалегідь приносимо вибачення – лінії можуть бути зайняті в зв’язку з перевантаженням. Ми працюємо над розширенням технічних можливостей: в подальшому будуть задіяні додаткові багатоканальні лінії, можливість дистанційного запису на консультацію самостійно.
  2. Дізнатись про умови отримання консультації, режим роботи консультативної поліклініки, місце розташування НІССХ і консультативної поліклініки. Попередньо це можна зробити самостійно, відвідавши веб-сторінку НІССХ: розділи Запис на консультацію, Консультативно-діагностичний центр, Пацієнтам.
  3. Узгодити дату відвідування консультативної поліклініки та записатись на консультацію. Залишити контактний телефон для підтвердження візиту напередодні. При неможливості зв’язатись з пацієнтом напередодні ми не можемо гарантувати збереження призначеного часу консультації без очікування в черзі.
  4. Визначитись з об’ємом додаткових досліджень, необхідних для отримання консультації та умови їх проведення. Це можна зробити під час звернення за телефоном   380 44 275 43 00 або самостійно на веб-сторінці  НІССХ: розділ Консультативно-діагностичний центр.
  5. Визначити маршрут для приїзду до НІССХ. Ознайомитись з інформацією про транспортне сполучення та розміщення консультативної поліклініки НІССХ.
  6. Перевірити наявність необхідних особистих документів та медичної документації (при наявності).
  7. В консультативній поліклініці звернутись в реєстратуру без черги, вікно «По запису» і слідувати отриманим інструкціям.