Дії пацієнта для консультації або планової госпіталізації

Госпіталізація в НІССХ ім. М.М.Амосова здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого спільним наказом МОЗ та НАМНУ № 967/58 від 28.08.2017 року, та при наявності правильно заповненого бланку направлення на госпіталізацію (консультацію).

Запис для візиту до лікаря-консультанта або для проведення діагностичного дослідження здійснюється безпосередньо у Консультативній поліклініці закладу. Попередній дистанційний запис буде доступний в найближчий час в тестовому режимі. Зараз доступна можливість звернення через закладку Запис на консультацію.

Покази до планової госпіталізації (оперативного втручання) обов’язково підтверджуються консультативним висновком в умовах НІССХ ім. М.М.Амосова.

Обов’язковою умовою для безоплатного обслуговування в НІССХ ім. М.М.Амосова в межах доступного фінансування на поточний рік є наявність:

  • Правильно заповненого бланку направлення на госпіталізацію (консультацію).
  • Посвідчення особи – громадянина України.
  • Виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/о.
  • Інша медична документація, що підтверджує результати досліджень (ЕКГ терміном не давніше 1 місяця, ЕхоКГ не пізніше 3 місяців, інше).
  • Загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові (глюкоза, креатинін, електроліти ,білірубін , АЛТ, АСТ)
  • Рентген  органів грудної порожнини
  • Негативний ПЛР тест на (covid- 19, дійсний 48 годин).

За відсутності або невідповідності документів з вищезазначеного переліка медичне обслуговування в НІССХ ім. М.М.Амосова здійснюється на умовах оплати, відповідно до постанови КМУ №1138 від 17.09.1996 року, постанови КМУ №1548 від 25.12.1996 року, розпорядження КМДА № 948 від 03.10.2016 року.

Якщо у Вас виникли запитання з приводу госпіталізації  звертайтесь за  телефоном
 +380 44 350 08 35