Благодійний проект “Велике маленьке серце”

Благодійний фонд «Твоя Опора» та його засновниця Лєра Татарчук розпочинають флагманський проєкт під назвою «Велике маленьке серце», щоб допомогти дітям з вродженими вадами серця. 

Фонд має зібрати 36 мільйонів гривень на лікування 360 дітей. Сума включає проведення складних кардіохірургічних операцій в Інституті Амосова, реабілітацію, дорогі медикаменти, витратні матеріали для кожної дитини, а також ранню діагностику вад серця у плоду і немовлят та, звичайно, оновлення і ремонт медичного обладнання. 

Щороку в Україні народжується від 2900 до 3500 діток з вродженими вадами серця. 

Без надання хірургічної допомоги помирають 91% дітей зі складними вродженими вадами серця. Виживають 99,9% (!) прооперованих дітей з простими ВВС. Їхня якість життя не відрізняється від інших людей.

«Фактично кожну дитину можна врятувати, якщо вчасно оперувати, часто в перші дні життя. Однак орієнтовна вартість операції на серці – 100 тисяч гривень. Тобто, все, що потрібно: вчасна діагностика, допомога і гроші. Тому наш фонд вже багато років збирає кошти для проведення кардіохірургічних операцій. Це складний шлях, але врятовані життя дітей та щасливі очі батьків надихають. Ми у фонді та всі-всі, хто нас підтримують, переконані: маленькі серця мають отримати шанс на велике життя», — каже Лєра Татарчук, засновниця БФ «Твоя опора».

В рамках проєкту «Велике маленьке серце» фонд «Твоя Опора» разом із Лєрою Татарчук, запрошеними блогерами, зірками та партнерами проведе ряд активностей: п’ять благодійних тренувань зі скандинавської ходьби під патронатом Української федерації скандинавської ходьби, День серця, аутдор і радіокампанію та інше. 

До великого збору долучилися: Сінево, NOVUS та Альфа-Банк. Вони підтримають проєкт «Велике маленьке серце» власними благодійними кампаніями. 

Крім того партнерами проєкту стали: Асоціація серцево-судинних хірургів України, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Амосова, Українська Федерація скандинавської ходьби, Trembita PR, Pedan Buro, Seventeam, Ragnarock, Uncle Group, UMX Group. Інформаційний партнер — Ivona.bigmir.net. 

Якщо вам потрібна наша допомога і підтримка, просто напишіть нам info@tvoya-opora.org.ua.  

Якщо готові пожертвувати будь-яку суму нашим підопічним – тисніть

Пожертвувати