Вітальне слово директора

Друзі! Розумію, що звернутися до нашого інституту вас змусила проблема.

Усі ми, професіонали Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М.Амосова, докладаємо зусиль, щоб разом з вами побороти хворобу і дати шанс життю. Наш дружній колектив працює, постійно вдосконалюється та шукає нові підходи лікування, щоб позбавити вас сердешних вад.

Впевнений, що кожна людина, з якою б проблемою не звернулася до нас в Інститут, отримає допомогу. У межах нашого закладу ми намагаємося забезпечити кожному з вас індивідуальний підхід та високий рівень медичного обслуговування.

Наш Інститут є лідером кардіохірургії в Україні. Це сучасний науково-дослідний, лікувально-консультативний заклад, який має власні традиції та наукову школу.

Всього в Інституті працює 1100 співробітників, в тому числі лікарів– 202, з них вчений ступінь доктора наук мають – 17, кандидата наук – 52. Вчене звання професора мають 7 спеціалістів, члена-кореспондента НАМН – 2, члена-кореспондента НАН – 1 спеціаліст.

На сторінках нашого сайту спробуємо створити доступні та зрозумілі сервіси, щоб ви знали, яким чином наші фахівці можуть вам допомогти, надати вичерпну інформацію про послуги і маршрут звернення до Інституту.

 

Зичу вам миру, добра та міцного здоров’я,

Академік НАМН України, директор, доктор медичних наук, професор
Василь Лазоришинець