Підтримка молодих науковців — це обовʼязкова умова для розвитку і створення кращого майбутнього для усього суспільства

Тому Рада молодих вчених спільно з адміністрацією ДУ “НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України” раді повідомити про завершення конкурсу рукописів молодих вчених і виділення грантів для його переможців!

Рукопис — це рання версія наукової роботи, яка готуються до публікації в фаховому журналі. Автори могли надсилати свої рукописи до участі в конкурсі з грудня минулого року до кінця березня 2025-го. Головні умови: перший автор мав бути молодим вченим (до 35 років включно), і серед авторів обовʼязково мали бути здобувачі освіти (аспіранти, інтерни або студенти).

Подія викликала жвавий інтерес і до участі в конкурсі надійшли роботи від чотирнадцяти авторських колективів. Після сліпого оцінювання конкурсною комісією з 3 досвідчених та 2 молодих вчених були визначені три переможці. Першими авторами рукописів, які зайняли призові місця стали:

Сюзанна Ераджовна Солтані, лікар-кардiолог вiддiлення хiрургiчного лікування iнфекцiйного ендокардиту. Назва роботи «Застосування методів машинного навчання для прогнозування результатів хірургічного лікування інфекційного ендокардиту мітрального клапану»;
Михайло Сергійович Іщенко, лікар-рентгенолог, в.о. завідувача відділення променевої діагностики. Назва роботи: «Оцінка прогностичної цінності індексу коронарного кальцинозу за Agatston для визначення значимого стенозу коронарних артерій за даними КТ-коронарографії у пацієнтів з ішемічною хворобою серця»;
Еліна Вячеславівна Боднаревська, лікар-інтерн вiддiлення лікування складних аритмій з рентгенопераційною. Назва роботи: «Оцінка ступеню фіброзування лівого передсердя у пацієнтів із різними формами фібриляції передсердь».

Кожен та кожна з переможців отримали грант у розмірі 10 000 гривень від Асоціації серцево-судинних хірургів України. Нагородження відбулось на засіданні Ради молодих вчених ДУ “НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України” 16 травня 2025 року.

Дякуємо усім хто долучився до участі в конкурсі! Бажаємо усім авторським колективам успішної публікації результатів та подальших успіхів у науковому пошуку і розвитку медицини та української науки!