Сьогодні в Інституті Амосова відбулася зустріч із професором Філіпом Менаше — одним із провідних світових фахівців у сфері клітинної терапії серця та регенеративної медицини.
Професор завітав до нас із Франції, де працює в Європейській лікарні Жоржа Помпіду (Hôpital Européen Georges Pompidou, Париж), Університеті Paris Cité та є науковцем Національного інституту здоров’я та медичних досліджень INSERM.
Для нас велика честь приймати науковця такого рівня.
Дякуємо професору за візит, відкритий діалог та щиру зацікавленість нашими напрацюваннями.
У межах зустрічі він ознайомився з роботою Інституту, сучасними підходами до лікування серцевої недостатності та можливостями впровадження інноваційних технологій у клінічну практику.
Продовжуємо рухатися вперед і зміцнювати міжнародну співпрацю задля розвитку кардіології та кардіохірургії в Україні.
