У відділі променевої діагностики для вирішення клініко-діагностичних та наукових завдань пріоритетними напрямками роботи є застосування сучасних методів серцевої візуалізації та мультимодальних методик, а саме:
- Застосування МСКТ-кардіоваскулярних досліджень в діагностиці серцево-судинних захворювань для оцінки патологічних змін серця, коронарних судин, грудного та черевного відділів аорти та її гілок та інших судинних басейнів головного мозку, ниркових артерій, периферичних судин та інших.
- Застосування спеціалізованих кардіологічних МРТ-обстежень для верифікації серцево-судинної патології у кардіохірургічних та кардіологічних пацієнтів із ІХС, запальними процесами міокарда та перикарда, ГКМП, ДКМП, хворобами накопичення та іншими захворюваннями серцево-судинної системи.
- Розробка комплексної неінвазивної мультимодальної діагностики порушень коронарного кровообігу та дисфункції міокарда при ішемічній хворобі серця.
- Оптимізація та удосконалення лікування гіпертрофічної кардіоміопатії хірургічними методами з мультимодальним діагностичним супроводом.
На базі відділу променевої діагностики регулярно проводяться цикли тематичного удосконалення за напрямами: ТУ «Кардіорадіологія: МРТ та МСКТ візуалізація та стандарти діагностики серцево-судинних захворювань» та по ТУ «ЕхоКГ», а також майстер класи по МСКТ- та МРТ- кардіоваскулярним дослідженням та по ЕхоКГ.
За останні 4 роки підготовлено 16 рекомендації «По мультимодальній візуалізації серцево-судинних захворювань за Європейськими стандартами ЕхоКГ, МСКТ та МРТ діагностики» провідними фахівцями Асоціації серцево-судинних хірургів України, які представлено на сайті «Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України».
Постійно йде написання та підготовка до друку наукових статей по кардіо-МРТ, МСКТ-коронарографічним та ангіографічним дослідженням, в тому числі у виданнях реєстру SCOPUS, вітчизняних та Європейських фахових виданнях.
Співробітники відділу щорічно беруть участь у Національних радіологічних та кардіологічних, кардіохірургічних конгресах та іншіх форумах і семінарах, а також конгресах European Society of Radiology та European Society of Cardiovascular Radiology, з представленням друкованих праць підготовлених по МСКТ та МРТ-кардіо візуалізації за результатами наукової роботи на базі Інституту ССХ.
Федьків С.В. щорічно є опонентом дисертаційних (кандидатських та докторських) робіт у спеціалізованій вченій раді ДФ 26.613.11 за науковою спеціальністю 14.01.23 – Променева діагностика та променева терапія, а також на здобуття наукового ступеня доктора філософії в разових спеціалізованих радах при Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика МОЗ України з галузі знань 22 – Охорона здоров’я за спеціальністю 224 – Технології медичної діагностики та лікування (наукова спеціальність 14.01.23 – Променева діагностика та променева терапія).