Лікарі Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.Амосова під егідою Національної академії медичних наук України вчергове провели медичні консультації для мешканців Гостомельської громади.
Це вже стало гарною традицією, – поділився директор Інституту Василь Лазоришинець. За його словами, ще з початку повномасштабного вторгнення було зрозуміло, що такі виїзні медичні консультації дуже потрібні.
Гостомель став однією з ключових цілей російських окупантів на шляху до Києва: його обстрілювали та бомбили з повітря. Тут загинуло чимало людей. Безумовно важкі втрати найрідніших, розбомблені будинки, позначилися на здоров’ї багатьох людей. Тому лікарі готові зробити все можливе, щоб максимально допомогти кожному, хто цього потребує.