Дистанційне консультування

Дистанційне консультування впроваджено з метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до громадян України незалежно від місця перебування.

Проект дистанційного консультування в Інституті функціонує завдяки ентузіазму та небайдужості до здоров’я співгромадян наших лікарів: даний вид медичної допомоги не покривається Державним Бюджетом, лікарі це роблять у вільний від основних пацієнтів (поліклініки та стаціонару) час.

Нагадуємо: дізнатися загальну інформацію про роботу інституту, записатися на прийом до лікаря, задати питання стосовно госпіталізації  та отримати  іншу довідкову інформацію можливо за номером єдиної «гарячої лінії» +38 044 350 08 35.

Важливо!

Як тільки з’явиться можливість відвідати лікаря очно, заплануйте візит: проблеми з серцем не варто ігнорувати та відкладати їх вирішення.

Дистанційна консультація є попередньою консультацією лікаря-кардіолога. Намагайтеся у листі викласти максимум інформації щодо Вашого стану: результати обстежень, попередні заключення, в т.ч. з інших клінік, наявність супутніх захворювань, скарги.

Лікар може припинити дистанційне консультування, якщо розуміє, що для встановлення діагнозу необхідно відвідати клініку. Лікар проінформує про це пацієнта.

Для отримання дистанційної кардіологічної консультації Ви можете звернутися листом на електрону адресу kdc@amosovinstitute.org.ua, для отримання інформації з загальних питань – скористатися формою питання-відповідь.

Нагадуємо, що консультації проходять у поліклінічному відділенні з 8:00 до 14:00 з понеділка по п’ятницю за бюджетні кошти за наявності електронного направлення.

Попередній запис за телефоном: +380 44 350 08 35 (з вибором лікаря-консультанта та часу обстеження).

Довідки за телефонами: (044) 275-43-00 (з 8.00. до 15.00).