Завідувачка
Вікторія Володимирівна Кордонець
кандидат психологічних наук, доцент
Тел.: +380 (68) 697 31 03
Науково-навчальний відділ є основним структурним підрозділом інституту, який планує та організовує управління освітньої діяльністю, здійснює контроль за якістю та ефективністю навчального процесу, а також веде облік та звітність з питань науково-навчальної та навчально-методичної роботи ДУ «НІССХ імені М.М. Амосова НАМН України».
Освітній процес здійснюється на засадах студентоцентрованого та компетентнісного підходів, партнерства наукових та науково-педагогічних працівників і здобувачів післядипломної освіти, самоосвіти, проблемно-орієнтованого навчання, інтеграції навчально-наукової діяльності та професійної спрямованості, формування індивідуальних освітніх траєкторій і, за необхідністю, навчання за індивідуальним графіком, проведення навчальних занять кваліфікованими фахівцями – практикуючими лікарями, широке використання дистаційних форм і методів навчання.
У процесі викладання передбачено проведення лекцій і практичних занять, клінічної практики на базі стажування, самостійна робота здобувачів та консультації з викладачами.
Освітній процес органічно поєднує в собі традиційні та інноваційні форми та методи навчання: проведення тренінгів, майстер-класів, кейс-репортів, круглих столів, наукових конференцій. Здобувачі долучаються до участі в проектних роботах, конкурсах, олімпіадах і науково-дослідних заходах, мають можливість академічного обміну за національними і міжнародними програмами.
Освітня діяльність на базі Інституту у сфері післядипломної освіти проводиться в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» (223 «Медсестринство» планується з 01.09.2023 року) за формальною, неформальною та інформальною формами БПР, згідно нормативно-правових документів з метою підготовки фахівців в:
- інтернатурі (за спеціальностями “Хірургія”, “Анестезіологія та інтенсивна терапія”, “Внутрішні хвороби”);
- спеціалізації за спеціальностями:
- “Організація і управління охорони здоров’я”
- “Хірургія серця і магістральних судин і магістральних судин”
- “Інтервенційна кардіологія”
- “Інвазивна електрофізіологія”
- “Анестезіологія”
- “Кардіологія”
Підвищення кваліфікації лікарів та забезпечення безперервного професійного розвитку, за неформальними та інформальними формами безперервної освіти фахівців сфери охорони здоров’я зокрема на:
- циклах тематичного удосконалення,
- стажування,
- інформації стажування
- майстер-класах,
- симуляційних тренінгах,
- курсах з оволодіння практичними навичками,
- практичних навичках фахових шкіл,
- семінарах,
- в т.ч. дистанційне навчання з використанням цифрових технологій і електронних навчальних ресурсів тощо.
Положення про науково-навчальний відділ
Правила поведінки здобувача освіти