НовиниПереглянути більше новин

трансплантація серця

8 липня на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні було виконано першу трансплантацію серця в Тернопільській області!

Після внесення даних померлого донора в Чортківський центральній міській лікарні до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та тканин відбулося автоматичне співставлення пари «донор-реципієнт»

Лип, 11 / 2022
свято

З професійним святом Вас, дорогі колеги!

Дякуємо кожному з Вас! Здоров’я Вам, щастя та любові. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Чер, 19 / 2022
кардіохірурги

2-3 червня у м.Чернігів відбувся XXVІІ Всеукраїнський з’їзд кардіохірургів

У січні місцем проведення Зїзду було затверджено місто Чернігів. Але 24 лютого мир на всій українській землі припинився через повномасштабне вторгнення окупантів на територію України.

Чер, 05 / 2022
Лазоришенец ВВ

Сьогодні, 25 травня, тисячний колектив Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, багаточисельні друзі та вдячні пацієнти вітають з ЮВІЛЕЄМ директора Інституту Лазоришинця Василя Васильовича

Ваш Ювілей – чудовий привід сказати Вам слова подяки.
Ви завжди піклуєтесь про кожного в стінах Інституту: пацієнта чи то колегу, вкладаєте душу в нашу спільну справу – відновлення людських сердець і сердечок та повернення наших пацієнтів до життя.

Тра, 25 / 2022